Poznajmy się! cdn_helper
Łukasz Wydrowski prezes Estatic nieruchomości Ekspert rynku

Kontakt

508180322

lwydrowski@estatic.pl

Łukasz Wydrowski Prezes zarządu

Łukasz, licencjonowany pośrednik (nr licencji: 28324), jest doświadczonym specjalistą i autorem wielu publikacji w dziedzinie nieruchomości. Dzięki swojej skuteczności i profesjonalizmowi, w ciągu wielu lat pracy zdobył miano jednego z najczęściej polecanych ekspertów w Polsce, realizując kilkaset transakcji na łączną kwotę ponad 250 milionów złotych.

 

Jego dziesięcioletnie doświadczenie w branży nieruchomości, połączone z naturalnymi zdolnościami przywódczymi, zaowocowało zaangażowaniem w sektor premium. Łukasz jest częstym gościem w ogólnopolskich mediach takich jak Rzeczpospolita, Newsweek, TVP czy Parkiet, dzieląc się, w roli eksperta, swoją wiedzą prawną, rynkową i organizacyjną.

 

Obecnie Łukasz koncentruje swoje działania na rozwijaniu marki Estatic oraz na pracy szkoleniowej. Jego filozofia polega na wdrażaniu i promowaniu najwyższych standardów obsługi klienta wśród agentów nieruchomości, co przekłada się na ich sukcesy.

 

Prywatnie jest szczęśliwym ojcem 5-letniego Aleksandra, wiernym kibicem trójmiejskich drużyn sportowych i miłośnikiem dobrej kuchni. Uwielbia gry strategiczne i stale rozwija swoje umiejętności oraz wiedzę, aby jeszcze skuteczniej wspierać swoich agentów nieruchomości w osiąganiu ich celów.

 

1699000 zł

Elegancja i funkcjonalność w sercu Gdańska!

Gdańsk , Komputerowa

2900000 zł

Twój nowy dom w Oliwie: Komfort w Sercu Gdańska

Gdańsk, Bitwy Oliwskiej

620000 zł

64m2 z oddzielnym wejściem w centrum Wrzeszcza

Gdańsk, Do Studzienki

4999999 zł

Luksusowy dom w Gdyni Orłowo – blisko plaży

Gdynia, Świętopełka

799000 zł

Cichy dom w Oliwie – spacerem do Parku

Gdańsk, Grunwaldzka

156000 zł

Działka nad rzeką Wdą w Borach Tucholskich!

Czarna Woda, Sosnowa