Poznajmy się! cdn_helper

Estatic - Twoje Marzenia, Nasza Misja

Jesteśmy Estatic - biuro nieruchomości w Gdańsku, które przekształca rynek, dostarczając klientom usługi najwyższej klasy premium. Ofertujemy innowacyjne rozwiązania, dopasowane do indywidualnych potrzeb i wymagań.

W Estatic uwielbiamy tworzyć historie sukcesu. Nie jesteśmy zwykłym biurem nieruchomości - jesteśmy pasjonatami, kreatorami, innowatorami i wizjonerami, zmieniającymi sposób, w jaki ludzie patrzą na nieruchomości w Trójmieście i okolicach.

Z dumą działamy na rynku Trójmiasta, zdobywając jednocześnie uznanie i prestiż na szczeblu ogólnopolskim. Nie jest to przypadek, że jesteśmy laureatami renomowanych konkursów takich jak "Orły nieruchomości" i "Wizjery". Nasza opinia jest ceniona - współpracujemy z takimi gigantami mediowymi jak Rzeczpospolita, Newsweek, Trojmiasto.pl i Puls Biznesu, dostarczając im regularnie ekspercką wiedzę od naszych doświadczonych specjalistów.

Nie zamykamy się jednak wyłącznie w granicach Gdańska, Sopotu i Gdyni. Zasięg naszych działań obejmuje obszar aż 80km od jego serca. Rozumiemy dynamikę lokalnego rynku jak nikt inny. Nasza praca jest ukierunkowana na to, aby każda transakcja była szybka, płynna i opłacalna dla naszych klientów.

Nazwa naszej firmy, Estatic, to perfekcyjne połączenie słów Estate (budynek/majątek) oraz Elastic (elastyczny). To idealnie oddaje naszą filozofię - dostarczamy wysokiej jakości usługi z elastycznością, która gwarantuje indywidualne podejście do każdego klienta.

W Estatic stawiamy na pasję i profesjonalizm. Nasz zespół to kolektyw wybitnych jednostek, które nie boją się marzeń. Każdy z nas jest specjalistą w swojej dziedzinie, a razem tworzymy moc, która przekształca marzenia w rzeczywistość. W Estatic praca agenta nieruchomości to nie tylko zawód, to styl życia.

Oferujemy nie tylko sprzedaż i pomoc w zakupie nieruchomości. Dostarczamy kompleksowe usługi i tworzymy spersonalizowane strategie dla każdego klienta, analizując cały rynek Trójmiasta, aby znaleźć dla naszych klientów idealnych nabywców oraz skrojone na miarę oferty.

Wybierz Estatic i doświadcz przyszłości pośrednictwa nieruchomości już dzisiaj. Dołącz do naszej społeczności, w której marzenia stają się rzeczywistością. Daj się porwać naszej pasji i odkryj, co to znaczy doświadczyć obsługi na najwyższym poziomie.

"Jestem ekspertem rynku nieruchomości oraz założycielem biura ESTATIC. Jako pośrednik zrealizowałem kilkaset transakcji na kwotę ponad 100 mln złotych. Często goszczę na łamach ogólnopolskich mediów. Jestem niezwykle skuteczny w działaniach. Posiadam kompletną wiedzę prawną oraz organizacyjną i wiem jak ją stosować dla bezpieczeństwa stron transakcji. Obecnie poświęcam się rozwojowi marki ESTATIC oraz pracy szkoleniowej wdrażając i zaszczepiając swoją filozofię agentom nieruchomości."

Łukasz Wydrowski

Właściciel Firmy

Oto nasz zespół najlepszych agentów nieruchomości

Łukasz Wydrowski

Prezes zarządu

Zobacz mój profil

Marta Masztalerz

Członek Zarządu / Dyrektor Kreatywna

Zobacz mój profil

Robert Bandrowski

Ekspert ds. Nieruchomości

Zobacz mój profil

Ada Nadolska

Specjalista ds. Nieruchomości

Zobacz mój profil

Krzysztof Wolanin

Specjalista ds. Nieruchomości

Zobacz mój profil

Natalia Krzemińska

Specjalista ds. Nieruchomości

Zobacz mój profil

Anna Michalska

Specjalista ds. Nieruchomości

Zobacz mój profil

Magdalena Gackowska

Specjalista ds. Nieruchomości

Zobacz mój profil

Aleksandra Grzyb

Specjalista ds. Nieruchomości

Zobacz mój profil

Maciej Pyszka

Specjalista ds. Nieruchomości

Zobacz mój profil

Rafał Doleciński

Specjalista ds. Nieruchomości

Zobacz mój profil

Magdalena Gryczko

Doradca ds. Nieruchomości

Zobacz mój profil

Julia Makowska

Asystentka Biura

Zobacz mój profil

„Bardzo polecam biuro nieruchomości Estatic. Mieszkanie, które długo było sprzedawane przez inne biura bez skutku. Po podpisaniu umowy na wyłączność z Panem Robertem Bandrowskim, mieszkanie sprzedało się bardzo szybko. Pan Robert posiada bogatą bazę klientów. Jest profesjonalistą i pomaga na każdym etapie sprzedaży. Był to strzał w dziesiątkę. Pan Robert dokonał tego, czego inne biura nie były w stanie zrobić przez długi czas. Polecam z czystym sumieniem. Najlepsze biuro i najlepszy agent nieruchomości, z jakim współpracowaliśmy.”

Julia Zaradna, SprzedającaMieszkanie Gdańsk / trojmiasto.pl

„Ogromne podziękowanie dla Pani Natalii Krzemińskiej z biura nieruchomości Estatic za współpracę, włożony wkład, trud i poświęcenie by zadowolić sprzedającego i kupującego. Muszę przyznać iż Natalia jest ekspertką i profesjonalistką w tej dziedzinie. Z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy. Z czystym sercem będę polecać Panią Natalię z biura Estatic”

Ewa Kerlin, SprzedającaApartament Gdańsk | google.com

„Współpraca z Panią Magdą Gackowską z biura nieruchomości Estatic to czysta przyjemność. Pomimo emocji związanych z transakcjami na rynku nieruchomości, Pani Magda zapewnia bezpieczeństwo i niebywały profesjonalizm. Efektywnie pomaga w całym procesie, umożliwiając skupienie się na pozytywnych emocjach. Jej rzeczowość wzbudza zaufanie. Serdecznie polecam tego agenta oraz biuro nieruchomości!”

Antoni Matulewicz, SprzedającyMieszkanie Gdańsk / trojmiasto.pl

„Wybór biura Estatic do sprzedaży mieszkania w Gdyni okazał się doskonały. Pana Roberta Bandrowskiego, agenta prowadzącego sprzedaż, cechuje profesjonalizm i rzetelność. Zawsze pomocny, lojalny i skuteczny, szybko znalazł nabywców. Cały proces przebiegł gładko i na najwyższym poziomie. Oferta Estatic, dzięki ludziom jak Pan Robert, rzeczywiście jest najlepsza. Szczerze polecam!”

Jacek Masztalerz, SprzedającyMieszkanie Gdańsk / trojmiasto.pl

„Szczerze polecam te biuro nieruchomości, w szczególności panią Adę Nadolską, która w ekspresowym tempie znalazła kupca na nasze mieszkanie i doprowadziła do finalizacji zakupu na korzystnych warunkach dla obu stron.”

Natalia Karaban, SprzedającaMieszkanie Gdańsk / trojmiasto.pl

„Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pan Robert Bandrowski bardzo rzetelnie podchodził do sprzedaży mieszkania. Polecam”

Dariusz, SprzedającyApartament Gdańsk ul. Ujeścisko / trojmiasto.pl

„Serdecznie polecam Biuro Nieruchomości Estatic, a w szczególności Pana Roberta Bandrowskiego. Przez 4 miesiące próbowałam sprzedać mieszkanie we własnym zakresie oraz z pomocą innych biur na umowach otwartych. Jednak dopiero po podpisaniu umowy zamkniętej z Panem Robertem, a dokładnie tydzień po jej podpisaniu i po 4 dniach od wystawienia oferty, została podpisana umowa rezerwacyjna. Jestem pod ogromnym wrażeniem zaangażowania oraz skuteczności działania. Jeszcze raz polecam.”

Monika Bielecka, SprzedającaMieszkanie Pruszcz Gdański, ul. Beniowskiego / trojmiasto.pl

„Trafiłem do agencji Estatic Nieruchomości przez przypadek, ale był to strzał w 10. Profesjonalne podejście do klienta, zaangażowanie i pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności związanych z kupnem mieszkania. Ogólnie pełen profesjonalizm. Pan Łukasz Wydrowski nieoceniony i wspaniały człowiek. Polecam!!”

Adam Ancypo, KupującyMieszkanie Gdańsk, ul. Morelowa / trojmiasto.pl

„Po doświadczeniach z poprzednimi biurami byłem sceptycznie nastawiony do sprzedaży przez pośrednika. Zostałem jednak przekonany przez agenta z Estatic p. Łukasza i nie żałuje tej decyzji. Moje mieszkanie zostało sprzedane w miesiąc gdzie poprzedni nie mógł tego dokonać w pół roku. To rzeczywiście jedno z najlepszych biur w Trójmiejście. Polecam serdecznie.”

Kazimierz Zaleciło, Sprzedający

„Chciałbym podziękować za świetną współpracę przy sprzedaży mojego mieszkania z Panią Adą Nadolską, osoba kontaktowa i pomocna. Polecam”

Radosław Z., SprzedającyMieszkanie Gdańsk ul. Żeglarska / google.com

„Bardzo sprawnie, szybko, profesjonalnie. Polecam współpracę z Estatic Nieruchomości. Kontakt nie tylko profesjonalny, ale bardzo miły, osoba godna zaufania!”

Daria Boroch-Ilińska, SprzedającaMieszkanie Gdynia ul. Turkusowa / źródło: trojmiasto.pl

„Świetna, profesjonalna obsługa, Pani Marta bardzo rzeczowa, kompetentna i przemiła. Polecam współpracę.”

Malwina, kupującaMieszkanie Sopot ul. Dębowa / źródło: trojmiasto.pl

„Korzystałem z usług Estatic przy sprzedaży mojej działki budowlanej w Gdyni. Zlecenie zostało wykonane profesjonalnie, Pan Łukasz Wydrowski zadbał o zorganizowanie pełnej dokumentacji urzędowej oraz notariuszy. Kwota jaką uzyskał pośrednik była dla mnie całkowicie satysfakcjonująca. Polecam serdecznie każdemu.. Biuro godne zaufania.”

Grzegorz, SprzedającyDziałka w Gdyni / źródło: trojmiasto.pl

„Z czystym sumieniem polecam każdemu! Zaangażowanie, prędkość działania - pierwsza klasa! Z Estatic sprzedałam oraz zakupiłam nieruchomości. Elastyczne, profesjonalne podejście, bezproblemowy kontakt i dużo, dużo cierpliwości dla trudnego klienta!”

Alicja, sprzedaż i zakup mieszkania w Gdańskuźródło: trojmiasto.pl

„Współpraca z Panią Adą Nadolską, prezentującą agencję nieruchomości Estatic to sama przyjemność. Profesjonalne podejście do tematu, przemiła i skuteczna obsługa która doprowadziła do udanej sprzedaży mieszkania. Polecam!”

Anna P, SprzedającaMieszkanie Gdańsk, ul. Oliwska / źródło: trojmiasto.pl

„Serdecznie polecam współpracę z firmą Estatic. Na każdym etapie sprzedaży agent był pomocny oraz zaangażowany. Wysoka kompetencja pomogła bezpiecznie i szybko przejść przez proces transakcji, pomimo zawiłości. Pośrednik przez cały czas zapewniał profesjonalizm i komfortowe podejście do klienta. Polecam serdecznie!”

Katarzyna Korzec, SprzedającaGdańsk-Wrzeszcz ul. Racławicka / źródło: google.com

„Pani Ada świetnie poprowadziła transakcje sprzedaży mieszkania. Fachowo doradziła w sprawie ceny i załatwiła wszystkie dokumenty. Mieszkanie sprzedane w tydzień, każda ze stron zadowolona. Polecam bardzo!”

Oskar Pryczyniec, SprzedającyGdańsk-Jasień ul. Lawendowe Wzgórze / źródło: google.com

„Serdecznie polecam! Transakcja sprzedaży mieszkania dopięta na ostatni guzik. Na każdym jej etapie pośrednik był dla nas w pełni dyspozycyjny. Pełen profesjonalizm i współpraca na bardzo wysokim poziomie.”

Dorota Tuchołka, SprzedającaGdynia-Leszczynki ul. Morska / źródło: google.com

„Z całą pewnością mogę polecić jako kupujący firmę Estatic. Agent z sukcesem przeprowadził i sfinalizował transakcję sprzedaży mieszkania współpracując zarówno z wymagająca stroną sprzedającą jak i kupującą dochodząc sprawnie w wielu kwestiach do konsensusu, służąc radą i pomocą będąc dostępnym często również w godzinach „pozabiurowych””

Maciej Reszke, KupującyGdańsk-Śródmieście / źródło: google.com

„Polecam firmę Estatic. Do sprzedaży zgłosiłam nieruchomość raczej trudną do sprzedania. Pani Marta Mastalerz i współpracownicy wykazali się wysokim poziomem profesjonalizmu, znależli kupca dużo szybciej niż można się było spodziewać, transakcję przeprowadzili szybko i "bezboleśnie". Ponadto, co jest nie bez znaczenia kontakt z firmą był wyjątkowo bezstresowy i przyjemny. Jedyne co mogę dodać to serdeczne podziękowania za znakomitą współpracę.”

Dorota Jacobsson, sprzedająca: Dom w Gdańsku#dom w gdańsku

„Szybko, miło i przyjemnie. Polecam biuro.”

Róża Wolińska, Sprzedająca

„Cała transakcja kupna mieszkania została przeprowadzona sprawnie, w komfortowych warunkach i z poczuciem pełnego wsparcia merytorycznego ze strony p. Łukasza na każdym jej etapie, a także już po zawarciu ostatecznej umowy. Na wszystkie pytania otrzymywaliśmy konkretne odpowiedzi sformułowane w przejrzysty sposób. Serdecznie polecam zarówno p. Łukasza, jak i biuro Estatic.”

Tomasz Malinowski, kupujący: Gdańsk, Wrzeszcz#gdańsk, #wrzeszcz