• Skontaktuj się z nami
Magazyny | Biura | Wyjątkowy obiekt w Gdyni !Magazyny | Biura | Wyjątkowy obiekt w Gdyni !Magazyny | Biura | Wyjątkowy obiekt w Gdyni !
Magazyny | Biura | Wyjątkowy obiekt w Gdyni !Magazyny | Biura | Wyjątkowy obiekt w Gdyni !
17 zdjęć

Ikona Powierzchnia 3391 m²POWIERZCHNIA DZIAŁKI

Ikona pokoje 14POKOJE

Ikona rok budowy 1994 ROK BUDOWY

Ikona budynek Magazynowo-biurowyTYP NIERUCHOMOŚCI

Ikona budynek bardzo dobrySTAN

4 790 000 zł

(5 391 zł/m2)

Gdynia, Chylonia, ul. Pucka

Magazyny | Biura | Wyjątkowy obiekt w Gdyni !

Paweł Gruszczyński

Paweł Gruszczyński

Opiekun oferty

pgruszczynski@estatic.pladres email570 570 366numer telefonu

[
    Obiekt biurowo-produkcyjny z zapleczem magazynowym stanowi atrakcyjną propozycję dla firm poszukujących funkcjonalnej przestrzeni do prowadzenia działalności produkcyjnej, magazynowej, logistycznej lub usługowej. Lokalizacja w jednym z kluczowych rejonów przemysłowych Gdyni zapewnia bardzo dobrą dostępność komunikacyjną oraz szybkie połączenie z obwodnicą Trójmiasta, portem i zapleczem kolejowym.

    Zabudowę tworzy rozbudowany zespół budynków o  powierzchni całkowitej około 888 m² (bez magazynu blaszanego). Główny budynek obejmuje dwukondygnacyjną część biurową o powierzchni około 222 m² oraz halę o powierzchni około 453 m², która może pełnić funkcję produkcyjną lub magazynową. Parter został zaprojektowany z myślą o wygodzie pracowników i obejmuje pełne zaplecze socjalne, w tym stołówkę, szatnie, natryski, węzły sanitarne, pomieszczenia porządkowe oraz biuro z bezpośrednim dostępem do hali. Hala wyposażona jest w zbrojoną posadzkę przystosowaną do dużych obciążeń. Piętro stanowi funkcjonalną przestrzeń biurową z kilkoma niezależnymi biurami oraz zapleczem sanitarnym.

    Obiekt wyposażony jest w rozbudowaną infrastrukturę techniczną, obejmującą m.in. przyłącze energetyczne o mocy 250 kW, instalacje wodno-kanalizacyjne, system ogrzewania, klimatyzację w części biurowej, sieć teleinformatyczną, monitoring oraz instalację alarmową. Bezpieczeństwo przeciwpożarowe zapewniają hydranty wewnętrzne, a w przypadku intensywnych opadów nadmiar wody odprowadzany jest do studni głębinowych, co zwiększa niezawodność funkcjonowania obiektu.
     
    Uzupełnieniem nieruchomości jest mniejszy budynek biurowo-produkcyjny o powierzchni całkowitej około 213 m², obejmujący halę o charakterze magazynowym lub produkcyjnym, pomieszczenia biurowe oraz zaplecze socjalne.

    Taki układ umożliwia elastyczne rozdzielenie procesów lub prowadzenie kilku rodzajów działalności jednocześnie. Wszystkie budynki są ogrzewane i wykonane w technologii tradycyjnej z zastosowaniem bloczków z betonu komórkowego oraz skutecznej izolacji termicznej.