• Skontaktuj się z nami
3 pokoje | Jasień | gotowe do zamieszkania3 pokoje | Jasień | gotowe do zamieszkania3 pokoje | Jasień | gotowe do zamieszkania
3 pokoje | Jasień | gotowe do zamieszkania3 pokoje | Jasień | gotowe do zamieszkania
17 zdjęć

Ikona Powierzchnia 62.95 m²POWIERZCHNIA

Ikona pokoje 3POKOJE

Ikona rok budowy 2007 ROK BUDOWY

Ikona piętro 1 / 3PIĘTRO

Ikona budynek JednopoziomoweTYP MIESZKANIA

Ikona budynek bardzo dobrySTAN

675 000 zł

(10 723 zł/m2)

Gdańsk, Jasień, ul. Władysława Czermińskiego

3 pokoje | Jasień | gotowe do zamieszkania

Paweł Gruszczyński

Paweł Gruszczyński

Opiekun oferty

pgruszczynski@estatic.pladres email570 570 366numer telefonu

[
    Nowoczesne, przestronne i gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w prężnie rozwijającej się i doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdańska - Jasień.

    Mieszkanie o powierzchni 62,95 m² zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie codziennego życia. Jasny salon z aneksem kuchennym stanowi serce domu – to przestrzeń sprzyjająca wspólnemu spędzaniu czasu. Duże przeszklenia oraz wyjście na balkon zapewniają świetne doświetlenie wnętrza. Dwie niezależne sypialnie gwarantują komfort i prywatność, co sprawia, że lokal doskonale sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i pod wynajem.

    Najważniejsze atuty:
    • Funkcjonalny układ – 3 pokoje, w tym 2 niezależne sypialnie
    • Jasne, dobrze doświetlone wnętrza
    • Balkon – idealny na odpoczynek po pracy
    • Dobry standard – możliwość wprowadzenia się bez większych nakładów
    • Niski czynsz – ok. 650 zł
    • Możliwość wynajęcia miejsca parkingowego (ok. 180 zł/mies.)
    • Budynek z 2007 roku

    Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w zadbanym budynku, co zapewnia komfort użytkowania. Lokalizacja przy ul. Czermińskiego na gdańskim Jasieniu to połączenie spokoju z dynamicznym rozwojem infrastruktury. Dzielnica w ostatnich latach intensywnie się rozwija, oferując mieszkańcom coraz więcej punktów usługowych, sklepów, placówek edukacyjnych oraz terenów rekreacyjnych.