• Skontaktuj się z nami
Komfortowe 3 pokoje z ogrodem, Gdańsk NiepołomickaKomfortowe 3 pokoje z ogrodem, Gdańsk NiepołomickaKomfortowe 3 pokoje z ogrodem, Gdańsk Niepołomicka
Komfortowe 3 pokoje z ogrodem, Gdańsk Niepołomicka
16 zdjęć

Ikona Powierzchnia 49.26 m²POWIERZCHNIA

Ikona pokoje 3POKOJE

Ikona rok budowy 2022 ROK BUDOWY

Ikona budynek JednopoziomoweTYP MIESZKANIA

690 000 zł

(14 007 zł/m2)

Gdańsk, ul. Niepołomicka

Komfortowe 3 pokoje z ogrodem, Gdańsk Niepołomicka

Magdalena Słowik

Magdalena Słowik

Opiekun oferty

mslowik@estatic.pladres email570 507 909numer telefonu

[
    Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu, ale urządzić je dokładnie po swojemu, bez kosztownego remontu? To mieszkanie daje Ci dokładnie tę możliwość.

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m² położone na nowoczesnym osiedlu Flora by Hanza przy ul. Niepołomickiej w Gdańsku, zrealizowanym w 2022 roku.

    Największe atuty tej nieruchomości:
    - Prywatny ogród
    Rzadkość w tej zabudowie: przestrzeń, która realnie powiększa salon. Idealna na poranną kawę, odpoczynek po pracy czy spotkania z bliskimi.

    - Mieszkanie narożne i świetnie doświetlone
    Naturalne światło przez cały dzień: komfort, którego nie da się zmienić remontem.

    - Gotowe do zamieszkania
    Kuchnia i łazienka wykończone, ściany odświeżone: możesz wprowadzić się od razu i rozłożyć aranżację wnętrza w czasie.

Osiedle Flora by Hanza:
    • nowoczesna, niska zabudowa (4 piętra)
    • winda
    • monitoring
    • tereny zielone i rekreacyjne
    • plac zabaw

    Lokalizacja – Gdańsk Południe