Uzbrojona malownicza działka na Kaszubach 1452m2

 • pokoi
 • łazienek
 • 0 miejsc/garaży
 • 1452.00m2
 • 175 000zł

120zł/m2

Sprawdz ratę kredytu

Szczegóły ogłoszenia

 • Powierzchnia: 1452.00m2
 • Rynek: Wtórny

Opis

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki, położonej w malowniczej miejscowości Ostrzyce Koszowatka, przy ulicy Sosnowej. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój, bliskość natury, a także szybki i wygodny dojazd do miasta.

Na działce skrzynka z prądem, woda bezpośrednio w drodze.
Działka numer 320/10
Powierzchnia: 1453 m2
Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, posiada oznaczenie 26MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Działka znajduje się w pobliżu jeziora Trzebno (tylko 400 metrów do brzegu!) oraz jeziora Ostrzyckiego (1 km od brzegu), co daje wspaniałe możliwości spędzenia czasu na plaży czy wodnych sportach. Na wyciągnięcie ręki mamy także liczne szlaki turystyczne i rowerowe, które pozwalają na aktywny wypoczynek.

Działka  jest równa i płaska, w kształcie prostokąta. Dojazd bezpośrednio z drogi asfaltowej co niewątpliwie jest wielkim atutem.

Miejscowość gwarantuje bardzo dobre połączenie z miastami:
Kartuzy 11 km
Kościerzyna 23 km
Gdańsk 43 km
Dzięki temu mamy łatwy dostęp do sklepów, restauracji, szkół i przedszkoli.


Oferta jest bardzo atrakcyjna uwzględniając ceny w tej okolicy. To doskonała okazja, aby zainwestować w swój przyszły dom i cieszyć się wygodnym życiem blisko natury. 

Przy zakupie działki istnieje możliwość zlecenia realizacji energooszczędnego domu jednorodzinnego w szybkim terminie do 6 miesięcy. Dom wykonany z materiałów najwyższej jakości oraz zgodnie z obecnymi nowoczesnymi technologiami. Możliwość realizacji pod klucz lub stanu developerskiego. 


W celu poznania szczegółów zainteresowanych zapraszam do kontaktu 570 570 207

Zobacz więcej

Informacje dodatkowe


Opiekun oferty:

Magdalena Gackowska

  Chcę obejrzeć tę nieruchomość


  Lokalizacja

  Ostrzyce, Sosnowa
  Opiekun oferty:
  Magdalena Gackowska
  570570207