Uzbrojona działka mieszkalno-usługowa w Gdańsku!

 • pokoi
 • łazienek
 • 0 miejsc/garaży
 • 800.00m2
 • 899 000zł

1 123zł/m2

Sprawdz ratę kredytu

Szczegóły ogłoszenia

 • Powierzchnia: 800.00m2
 • Rynek: Wtórny

Opis

Na sprzedaż działka o powierzchni 800 m2 w Gdańsku na Jasieniu, przy ulicy Turzycowej, która stworzy idealne warunki dla Twojej rodziny, jak i Twojej działalności. Nieruchomość jest przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego na zabudowę mieszkaniowo-usługową. To doskonała okazja, aby stworzyć wyjątkowe miejsce, które zapewni zarówno komfort Twojej rodziny, jak i przyciągnie klientów do Twojego biznesu.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Działka w kształcie prostokąta o wymiarach dł. ok. 33 m szer. 24 m. Uzbrojona w skrzynkę z prądem, a gaz, woda i kanalizacja - są dostępne w drodze zaraz przy działce. Ponadto, działka posiada księgę wieczystą, która jest wolna od wpisów i obciążeń.

OPIS OKOLICY:
Otoczenie niezwykle sprzyja życiu rodzinno-miejskiemu. Znajdziesz się w sąsiedztwie różnorodnej zabudowy mieszkaniowej, zarówno jednorodzinnej, jak i wielorodzinnej. Masz doskonałe połączenie z całym Trójmiastem, z wyjazdem na obwodnicę oddalonym o około 1,5 km. W pobliżu znajdują się przystanek autobusowy (300 m) i pętla tramwajowa (1 km). Szkoła podstawowa, trzy przedszkola publiczne i kilka niepublicznych, sklepy, przychodnia, apteka, paczkomaty i tereny rekreacyjne - wszystko to jest w zasięgu ręki!

uchwała w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego: https://baw.bip.gdansk.pl/UrzadMiejskiwGdansku/document/545044/Uchwa%C5%82a-XLV_1321_17?fbclid=IwAR2DrZJ_Yksopfx4XTYp--9M_1rdCJ_FoGVDcKZFeGBuFhA9dGRBoEdTH-8  

miejscowy plan:  https://www.gdansk.pl/zagospodarowanie-przestrzenne-gdanska/plany,2351?fbclid=IwAR3XvCCvA_bu1OXvg_RNeq8l_tThJyMJ5U5QQwdyUfpfcKIPxE3rqw4OdzEJeśli marzysz o budowie domu w dobrze skomunikowanej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie!

Skontaktuj się ze mną, aby poznać szczegóły 570 570 207 

Zobacz więcej

Informacje dodatkowe


Opiekun oferty:

Magdalena Gackowska

  Chcę obejrzeć tę nieruchomość


  Lokalizacja

  Gdańsk, Turzycowa