570 570 977

MAM NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ

Sprzedaj swoją nieruchomość

Icon

GDAŃSK | SOPOT | GDYNIA | KASZUBY

z Agentem Roku 2023

LOKALNY EKSPERT


Działamy wyłącznie na terenie Trójmiasta oraz okolic.

Kim jest Robert Bandrowski?

Robert Bandrowski, licencjonowany pośrednik nieruchomości. Przez ponad 20 lat zdobywał doświadczenie w zarządzaniu i handlu, osiągając wybitne sukcesy na arenie międzynarodowej. Dziś przenosi swoje umiejętności na wyższy poziom. Niezależnie od tego, czy chodzi o sprzedaż, zakup czy wynajem nieruchomości, Robert nie zna słowa „niemożliwe”.


Agent Roku 2023 w zespole lidera wśród biur nieruchomości w Trójmieście - Estatic. Z pasją i profesjonalizmem podchodzący do każdej transakcji. Jego wyjątkowe podejście i niezwykłe wyniki sprzedaży to efekt lat doświadczeń i zrozumienia potrzeb klientów. Z Robertem Twoja nieruchomość znajdzie nowego właściciela szybciej niż myślisz.

PERFEKCYJNY MARKETING

TWÓJ OSOBISTY MISTRZ SPRZEDAŻY

TWOJA OFERTA W ZASIĘGU KAŻDEJ AGENCJI

NIE MYDLIMY CI OCZU

Niepowtarzalna strategia na miarę Twojej nieruchomości. Inwestujemy nie tylko czas, ale i znaczące środki finansowe, aby Twoja oferta wyróżniła się w tłumie i przyciągnęła najszersze grono zainteresowanych.

Jesteśmy w kontakcie z każdym biurem nieruchomości w Polsce. Dzięki temu Twoja nieruchomość trafia do baz ponad 1000 agencji, maksymalizując zasięg i skuteczność.

U nas nie dostajesz po prostu pośrednika. Otrzymujesz dedykowanego eksperta, który nie ustąpi ani o krok, dopóki nie uzyska dla Ciebie najlepszych warunków sprzedaży.

Szacujemy realnie, bazując na faktach. Analizując możliwą do osiągnięcia cenę nie opieramy się na czystych spekulacjach. Korzystamy z rzeczywistych danych sprzedaży nieruchomości w Twojej okolicy, co daje Ci pewność uczciwej i optymalnej wyceny.

Dlaczego to Ci się opłaca?

IconIconIconIcon

Uchronisz się przed sprzedażą za zaniżoną cenę. Nasi klienci uzyskują średnio 5-7% lepsze kwoty na rękę niż bezpośrednio.

Tak przygotowanej oferty sprzedaży pozazdrości Ci każdy sąsiad. Dotrzesz do 100% potencjalnych klientów.

Odpoczniesz od ciągłych telefonów. Po co wciąż odpowiadać na te same pytania? Bierzemy to na siebie.

Twoja transakcja będzie w pełni bezpieczna. Nie ryzykujesz również zapraszając obcych do swojego domu - każdy oglądający jest weryfikowany.

Będziesz mieć więcej czasu na swoją pracę, dla rodziny, dla siebie. Wreszcie możesz spać spokojnie.

Nie ryzykujesz, że zabraknie Ci jakiegoś dokumentu, trafisz na niewypłacalnego kupca, lub podpiszesz niekorzystną umowę. Znamy się na tym.

Co jeszcze zyskujesz?

IconIconIconIconIconIcon

Skorzystaj z nieograniczonych możliwości sprzedaży nieruchomości z Estatic.

Zgłaszam nieruchomość

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

SPOTYKASZ SIĘ Z ROBERTEM

ZNAJDUJEMY
NABYWCĘ

SPRZEDAJESZ
NIERUCHOMOŚĆ

Przesyłasz do nas zgłoszenie. Twój profesjonalny doradca kontaktuje z Tobą i potwierdza dogodny termin spotkania.

Podczas 30 minutowego spotkania poznajesz swojego agenta. Przedstawia Ci on indywidualną strategię działań i wstępne oszacowanie potencjalnej wartości

Reklamujemy szeroko Twoją ofertę. Przeprowadzamy prezentacje i mediacje cenowe. Zajmujemy się wszystkim, a Ty możesz się zrelaksować.

Kompletujemy wszelkie niezbędne dokumenty. Organizujemy podpisanie umów. Pilnujemy terminów oraz formalności przy przekazaniu kluczy. Dbamy o Twoje najwyższe bezpieczeństwo.

(sesja zdjęciowa, spacer 3D, portale itp.)

3...2...1.. SPRZEDANE!

DLACZEGO WYBRAĆ ROBERTA?

36

Transakcji zrealizowanych w 2023

96,4%

Skuteczności w sprzedaży

w okresie max. 3 miesięcy

27 mln

Wartość sprzedanych przez Roberta nieruchomości w 2023

100%

klientów poleca

Zobacz co mówią Ci, którzy już z współpracowali z Robertem. Jesteśmy pewnym i godnym zaufania reprezentantem dla Twojego interesu.

Pan Robert Bandrowski to bardzo kompetentny, słowny i terminowy człowiek. Podczas pokazywania nieruchomości oraz w trakcie transakcji bardzo pomocny. Doskonale zna się na swoim fachu. Do tego jest bardzo sympatyczny. Zdecydowanie polecam

Anna Przybył

Image

źródło: google.com

Robert Bandrowski

Ekspert ds. nieruchomości

Tak, jeśli Twoje umowy nie mają klauzuli wyłączności. Decyzję o podpisaniu takiej umowy podejmie nasz agent podczas spotkania.

Czy mogę zawrzeć z Wami umowę posiadając już inne agencje?

Nie. Konsultacja jest całkowicie darmowa i niezobowiązująca.

Czy przesłanie formularza i spotkanie z agentem zobowiązuje mnie do zawarcia umowy?

Nie. Nasze wynagrodzenie jest pobierane tylko w przypadku skutecznego znalezienia nabywcy. Zero kosztów wstępnych. Wszystko rozpoczynamy od podpisania umowy pośrednictwa.

Czy muszę płacić jakieś opłaty z góry przy zlecaniu sprzedaży?

IconIconIcon

Dlaczego korzystanie z usług profesjonalnego agenta jest lepsze niż samodzielna sprzedaż "bez prowizji"?

Wyobraź sobie wyścig z Robertem Kubicą lub mecz tenisowy z Igą Świątek. W dobie Internetu wiele rzeczy można zrobić ''samodzielnie'', ale gdy chodzi o sprzedaż czegoś co możesz nazywać majątkiem życia, warto polegać na ekspertach. Nie ma miejsca na ryzyko i improwizację.

Icon

Najczęściej zadawane pytania:

CHCĘ SPRZEDAĆ NIERUCHOMOŚĆ

Doświadcz sprzedaży nieruchomości w jakości premium.

Wypełnij formularz i

zacznij realizować swoje plany!

© 2024, Estatic Nieruchomości Sp. z o.o.