Blog nieruchomości Czytaj więcej

Odrzucili 10-agentów i spełnili marzenia! Poznaj szokujący sekret tej niezwykłej sprzedaży!

Poradniki Czytaj więcej

Czym jest stan deweloperski przy zakupie mieszkania?

Poradniki Czytaj więcej

Home staging - czym jest i jak może pomóc w sprzedaży lub wynajmie nieruchomości?

Blog nieruchomości Czytaj więcej

Czy warto teraz inwestować w nieruchomości?

Poradniki Czytaj więcej

Zakup mieszkania na rynku wtórnym. Poznaj wady i zalety.

Blog nieruchomości Czytaj więcej

Orłowo - luksusowa dzielnica Gdyni. 8 powodów, by tam zamieszkać.

Blog nieruchomości Czytaj więcej

Kto płaci agencji nieruchomości?

Blog nieruchomości Czytaj więcej

"Nie ma miejsca na półśrodki." Agent Kwartału odsłania kulisy swojego sukcesu! Przeczytaj wyjątkowy wywiad.

Poradniki Czytaj więcej

Nie taka cena straszna, jak ją malują – czyli prawda o cenach ofertowych i transakcyjnych

Blog nieruchomości Czytaj więcej

Czy samodzielna sprzedaż nieruchomości się opłaca?

Blog nieruchomości Czytaj więcej

Pomocna dłoń czy pocałunek śmierci? Jak tanie kredyty wpłyną na rynek nieruchomości. [KOMENTARZ]

Blog nieruchomości Czytaj więcej

Rynek nieruchomości pod lupą: czy czeka nas rewolucja? [ANALIZA]

Blog nieruchomości Czytaj więcej

Jak szybko sprzedają się mieszkania?

Poradniki Czytaj więcej

Czy warto kupić mieszkanie na wynajem? 8 wskazówek dla początkujących inwestorów.

Poradniki Czytaj więcej

10 kluczowych pytań do agenta nieruchomości przed podpisaniem umowy

Blog nieruchomości Czytaj więcej

Rynek nieruchomości w 2022: podsumowanie i prognoza na 2023 rok

Poradniki Czytaj więcej

7 elementów skutecznej sprzedaży nieruchomości

Poradniki Czytaj więcej

Czym jest świadectwo charakterystyki energetycznej i dlaczego jest ważne przy sprzedaży nieruchomości?

Blog nieruchomości Czytaj więcej

Jak stopy wpłyną na rynek nieruchomości?

Poradniki Czytaj więcej

Czy pośrednik nieruchomości jest jeszcze potrzebny?

Blog nieruchomości Czytaj więcej

6 błędów - jak sprzedać mieszkanie, aby nie stracić?

Poradniki Czytaj więcej

Malowanie ścian – 6 błędów, które większość popełnia.

Blog nieruchomości Czytaj więcej

Sprzedaż nieruchomości. Bezpośrednio czy z biurem?

cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper

„Nie ma miejsca na półśrodki.” Agent Kwartału odsłania kulisy swojego sukcesu! Przeczytaj wyjątkowy wywiad.

robert bandrowski agent kwartału estatic nieruchomości wywiad biuro gdańsk gdynia sopot pośrednik

Dziś mamy zaszczyt przedstawić wyjątkowy wywiad z Robertem Bandrowskim – naszym cenionym agentem nieruchomości, który zdobył tytuł „Agent Kwartału”. Odkryjcie z nami tajemnice jego niezwykłego zaangażowania, niezastąpionych umiejętności oraz unikatowego podejścia do współpracy z klientami. Zapraszamy do fascynującej rozmowy, w której nie zabraknie inspirujących wskazówek dla każdego, kto chce odnieść sukces w branży nieruchomości.

 

Gratulujemy zdobycia tytułu „Agenta Kwartału” w biurze nieruchomości Estatic! Czy mógłbyś opowiedzieć nam, co przyczyniło się do osiągnięcia tak znakomitego wyniku? Jakie są Twoje sekrety sukcesu?

Niezależnie od tego, w co się angażuję, zwykle robię to na 100% albo wcale. Nie ma miejsca na półśrodki. W przypadku nieruchomości jest podobnie: pełne zaangażowanie, wiedza i umiejętności zdobyte podczas wieloletniej pracy na stanowiskach handlowych czy menedżerskich pomogły mi osiągnąć ten wynik. Duma z pozytywnych opinii klientów o współpracy ze mną także stanowiła motywację.

 

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą nieruchomości? Czy zawsze chciałeś zostać pośrednikiem, czy to była raczej niespodziewana zmiana kierunku w Twojej karierze?

Zawsze interesowałem się szeroko pojętym tematem związanym z nieruchomościami, głównie jednak hobbystycznie. Większą część życia zawodowego spędziłem w branży samochodowej, która często dotykała zagadnienia produktu ekskluzywnego. Upraszczając, klienci nieruchomości czy samochodów mają często podobne powody zakupowe, a więc działają pod znacznym wpływem emocji. Moje dotychczasowe doświadczenie idealnie się tu przydaje.

 

Opowiedz nam o swoim podejściu do współpracy z klientami. Jakie są Twoje kluczowe zasady, które pomagają w budowaniu zaufania i owocnych relacji?

W swojej karierze zawodowej ukończyłem wiele kursów, w tym jak rozmawiać z klientami, a także przez wiele lat doskonaliłem to w praktyce. Uważam też, że niezbędne są wrodzone predyspozycje, cechy charakteru, a kontakt z ludźmi trzeba po prostu lubić. Współpracując z klientem, staram się być empatyczny, choć oczywiście w granicach rozsądku. Wejście w „buty” klienta podczas analizy jego potrzeb i oczekiwań pozwala na znalezienie dla niego idealnej drogi i w efekcie skutecznej realizacji celów. Ja zawsze robię wszystko, by dotrzymać danego słowa. Od pierwszego kontaktu z klientem dążę do szczerego zbudowania jego zaufania, bo tylko tak możemy razem współdziałać, mając przecież w dużej mierze ten sam cel. Zaufanie jest najważniejsze, bo wtedy łatwiej jest być skutecznym w działaniu.

 

robert bandrowski estatic nieruchomości agent kwartału

  • „Niezależnie od tego, w co się angażuję, zwykle robię to na 100% albo wcale.”

Współpracując z klientami premium, musisz być doskonale zorientowany w rynku nieruchomości. Jakie trendy i ciekawe rozwiązania w dziedzinie nieruchomości w Trójmieście zauważyłeś w ostatnim czasie? Czego możemy się spodziewać w przyszłości?

Klienci premium coraz częściej oczekują czegoś więcej niż tylko „ciekawej” nieruchomości czy „dobrej” za nią ceny. To nie zaspokaja ich potrzeb w całości. Kompleksowość przy całej często długiej drodze transakcyjnej, czyli też bezpieczeństwo oraz logistyka, są bardzo przez nich oczekiwane. Potrzebują współpracy z agentem, który sprosta tym oczekiwaniom. Agent staje się pewnego rodzaju osobistym doradcą i asystentem klienta premium, za co zostanie odpowiednio wynagrodzony. To będzie dostępne tylko dla najlepszych agentów, z najlepszymi opiniami, skutecznością i tym wszystkim, czego oczekują klienci premium. Ja osobiście widzę się w tej roli, lubię pracować z wymagającymi klientami i zajmować się pięknymi nieruchomościami.

 

Biuro nieruchomości Estatic stawia na najwyższą jakość, ciągły rozwój i kulturę pracy, a tytuł „Agenta Kwartału” potwierdza, że świetnie się tu odnajdujesz. Jakie wartości i cechy biura nieruchomości Estatic są dla Ciebie najważniejsze? Jak wpłynęły one na Twoje osiągnięcia zawodowe?

Przyszedłem do Estatic, szukając biura wyjątkowego. Już przy pierwszej rozmowie rekrutacyjnej poczułem, że chcę tu pracować. Obecnie czuję się wyróżniony, reprezentując biuro, które ma doskonałą reputację, bardzo dobre opinie i coraz większą rozpoznawalność. Zasady pracy i szkolenia wspomagają rozwój i pomagają osiągać sukces. Ważne są dla mnie wartości wyznawane przez Estatic i fakt, że nasza ekipa to zespół świetnych ludzi, rozumiejących się, pomagających i wspierających się wzajemnie. Moje plany zawodowe są związane z Estatic, mam nadzieję, że na długi czas.

 

Jakie cechy Twoim zdaniem powinien posiadać idealny agent nieruchomości, aby odnieść sukces w tej branży? Czy masz jakieś konkretne rady lub wskazówki dla osób, które myślą o wejściu w świat pośrednictwa nieruchomości i chciałyby osiągnąć sukces?

W mojej opinii, niezależnie od tego, co sprzedajemy – nieruchomości, samochody, pralki czy skarpety – jeśli wymaga to kontaktu z klientem, zasady są takie same. Zawsze najważniejszy jest człowiek i wysoka jakość wykonywanej pracy, a wyniki przyjdą. Oczywiście, w pewnym momencie dochodzi specjalizacja, znajomość produktu, a także klienta i jego oczekiwań. W moim przypadku wiele czasu poświęciłem i ciągle poświęcam na zdobywanie wiedzy z zakresu nieruchomości. Im więcej wiesz, tym łatwiej poruszać się w danym środowisku i osiągnąć sukces.

 

Na koniec pytanie luźniejsze: Opowiedz nam, jak wygląda dzień z życia najlepszego agenta kwartału w Estatic. Jakie są Twoje codzienne rytuały? Jaki jest Twój ulubiony sposób na odstresowanie się i zrelaksowanie po dniu pełnym spotkań i rozmów z klientami?

Wszystko zależy od tego, co znajduje się w danym dniu w moim kalendarzu. Zwykle wstaję wcześnie, aby przed śniadaniem poczytać coś związanego z nieruchomościami i przygotować się do dnia pracy. Następnie do wieczora pracuję, w biurze lub u klientów. Po powrocie do domu staram się znaleźć czas na basen, bieganie i spędzanie czasu z rodziną. Weekendy są wolne od pracy, ale czasem zdarza się, że trzeba coś załatwić. Generalnie większość weekendów spędzam z rodziną i odpoczywam. Czasem robię coś spontanicznego, pójdę na mecz czy koncert, lub wyjeżdżam na dłuższe wycieczki. Kontakt z klientami nie jest dla mnie aż tak wyczerpujący, że potrzebuję specjalnego sposobu na odstresowanie się. Może też dlatego, że wykonuję ten zawód, ponieważ go lubię, a nie tylko dlatego, że muszę. To ma ogromne znaczenie.

 

Przeczytaj również: Poradniki Czytaj więcej 7 elementów skutecznej sprzedaży nieruchomości Przeczytaj również: Poradniki Czytaj więcej Malowanie ścian – 6 błędów, które większość popełnia. Przeczytaj również: Blog nieruchomości Czytaj więcej 6 błędów - jak sprzedać mieszkanie, aby nie stracić? Przeczytaj również: Blog nieruchomości Czytaj więcej Orłowo - luksusowa dzielnica Gdyni. 8 powodów, by tam zamieszkać. Przeczytaj również: Blog nieruchomości Czytaj więcej Jak stopy wpłyną na rynek nieruchomości? Przeczytaj również: Blog nieruchomości Czytaj więcej Rynek nieruchomości pod lupą: czy czeka nas rewolucja? [ANALIZA] Przeczytaj również: Poradniki Czytaj więcej Zakup mieszkania na rynku wtórnym. Poznaj wady i zalety. Przeczytaj również: Blog nieruchomości Czytaj więcej Czy samodzielna sprzedaż nieruchomości się opłaca? Przeczytaj również: Poradniki Czytaj więcej Czy pośrednik nieruchomości jest jeszcze potrzebny? Przeczytaj również: Poradniki Czytaj więcej Czy warto kupić mieszkanie na wynajem? 8 wskazówek dla początkujących inwestorów. Przeczytaj również: Blog nieruchomości Czytaj więcej Jak szybko sprzedają się mieszkania? Przeczytaj również: Blog nieruchomości Czytaj więcej Czy warto teraz inwestować w nieruchomości? Przeczytaj również: Blog nieruchomości Czytaj więcej Kto płaci agencji nieruchomości? Przeczytaj również: Blog nieruchomości Czytaj więcej Odrzucili 10-agentów i spełnili marzenia! Poznaj szokujący sekret tej niezwykłej sprzedaży! Przeczytaj również: Poradniki Czytaj więcej Czym jest stan deweloperski przy zakupie mieszkania? Przeczytaj również: Poradniki Czytaj więcej Nie taka cena straszna, jak ją malują – czyli prawda o cenach ofertowych i transakcyjnych Przeczytaj również: Poradniki Czytaj więcej Czym jest świadectwo charakterystyki energetycznej i dlaczego jest ważne przy sprzedaży nieruchomości? Przeczytaj również: Blog nieruchomości Czytaj więcej "Nie ma miejsca na półśrodki." Agent Kwartału odsłania kulisy swojego sukcesu! Przeczytaj wyjątkowy wywiad. Przeczytaj również: Blog nieruchomości Czytaj więcej Pomocna dłoń czy pocałunek śmierci? Jak tanie kredyty wpłyną na rynek nieruchomości. [KOMENTARZ] Przeczytaj również: Poradniki Czytaj więcej 10 kluczowych pytań do agenta nieruchomości przed podpisaniem umowy Przeczytaj również: Blog nieruchomości Czytaj więcej Rynek nieruchomości w 2022: podsumowanie i prognoza na 2023 rok Przeczytaj również: Poradniki Czytaj więcej Home staging - czym jest i jak może pomóc w sprzedaży lub wynajmie nieruchomości? Przeczytaj również: Blog nieruchomości Czytaj więcej Sprzedaż nieruchomości. Bezpośrednio czy z biurem? cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper

Published by Łukasz Wydrowski on 23.04.2023

Posted Under "Blog nieruchomości"