Kontakt

519 899 984

obieganski@estatic.pl

Olaf Biegański Doradca ds. nieruchomości

ESTATIC to lider jakości wśród biur nieruchomości działających na Pomorzu. Firmę tworzą doświadczeni agenci z wieloletnim doświadczeniem których głównym celem jest skuteczna praca dla osób ceniących sobie indywidualne podejście, profesjonalizm oraz bezpieczeństwo ich majątku.

Właścicielem biura jest Łukasz Wydrowski – doświadczony pośrednik, który w ciągu wielu lat swojej pracy stał się jednym z najskuteczniejszych i najczęściej polecanych specjalistów w Polsce. Entuzjasta indywidualnej pracy z klientem, profesjonalista, ekspert w dziedzinie obrotu nieruchomości.

Przeprowadził w swojej karierze ponad 200 udanych transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości na kwotę łączną ponad 100 mln zł w tym dziesiątki zrealizowanych ekspresowo w terminie nie dłuższym niż 30 dni. Posiada kompletną wiedzę prawną oraz organizacyjną i wie jak ją stosować dla bezpieczeństwa stron transakcji. Obecnie poświęca się rozwojowi marki ESTATIC oraz pracy szkoleniowej wdrażając i zaszczepiając swoją filozofię agentom nieruchomości.

Obecnie dzięki wysiłkom naszego zespołu przeprowadzamy kilkanaście transakcji miesięcznie, a średnia wartość sprzedawanych przez nas nieruchomości wynosi ponad 400000zł.

Jesteśmy znani z naszej kultury, profesjonalizmu i najwyższej jakości pracy.

515000 zł

2-pokojowe mieszkanie na terenie Wiszących Ogrodów

Gdańsk, ul. Przytulna

625000 zł

Gustownie wykończone mieszkanie w Rotmance!

Rotmanka, ul. Bajki

315000 zł

Inwestycyjna kawalerka na Przymorzu!

Gdańsk, ul. Jagiellońska

640000 zł

Ekskluzywne mieszkanie w spokojnym Obłużu 👌

Gdynia, ul. Jantarowa

529000 zł

Ustawne mieszkanie na Przymorzu!

Gdańsk, ul. Jagiellońska